18/10 00h00>01h00 Picătura de cultură
18/10 01h00>01h50 Cult@rt
18/10 01h50>01h55 Poesis
18/10 01h55>02h00 Mașina timpului
18/10 19h00>20h45 Teatrul Național de Televiziune
18/10 20h45>20h50 Mașina timpului
18/10 20h50>20h55 Poesis
18/10 20h55>21h00 Mașina timpului
18/10 21h00>21h55 Cult@rt
18/10 21h55>22h00 Mașina timpului
18/10 22h00>00h00 Cap de afiș
19/10 00h00>01h00 Cu cărțile pe față
19/10 01h00>03h00 Cap de afiș
19/10 02h00>03h00 Cap de afiș
19/10 03h00>04h00 În prelungiri
19/10 04h00>05h55 Toți împreună
19/10 05h55>06h00 Imnul României
19/10 06h00>06h50 1matinal
19/10 06h50>07h00 Discover Romania
19/10 07h00>08h00 Regional café
19/10 08h00>09h00 Cântec și poveste
19/10 09h00>10h00 Picătura de cultură
19/10 10h00>11h55 Toți împreună
19/10 11h55>12h00 Mașina timpului
19/10 12h00>13h00 Cap de afiș
19/10 13h00>14h00 Teleshopping
19/10 14h00>14h50 Nocturne
19/10 14h50>14h55 Poesis
19/10 14h55>15h00 Mașina timpului
19/10 15h00>16h00 În prelungiri
19/10 16h00>17h00 Telejurnal regional
19/10 17h00>23h00 Festivalul Național de Romanțe
19/10 23h00>23h30 Drumuri aproape
19/10 23h30>00h00 Memoria locului
20/10 00h00>01h00 Ghici cine vine la cină?
20/10 01h00>03h00 Cap de afiș
20/10 03h00>04h00 În prelungiri
20/10 04h00>05h55 Toți împreună
20/10 05h55>06h00 Imnul României
20/10 06h00>06h50 1matinal
20/10 06h50>07h00 Discover Romania
20/10 07h00>08h00 Regional café
20/10 08h00>09h00 Cântec și poveste
20/10 09h00>10h00 Cu cărțile pe față
20/10 10h00>11h55 Toți împreună
20/10 11h55>12h00 Mașina timpului
20/10 12h00>13h00 Cap de afiș
20/10 13h00>14h00 Teleshopping
20/10 14h00>14h50 Arte, carte și capricii
20/10 14h50>14h55 Poesis
20/10 14h55>15h00 Mașina timpului
20/10 15h00>16h00 În prelungiri
20/10 16h00>17h00 Telejurnal regional
20/10 17h00>23h00 Festivalul Național de Romanțe
20/10 23h00>23h30 Istoria necunoscută
20/10 23h30>00h00 Iașii marilor iubiri
21/10 00h00>01h30 În familie
21/10 01h30>03h00 Vine Cluju
21/10 03h00>04h00 În prelungiri
21/10 04h00>05h55 Toți împreună
21/10 05h55>06h00 Imnul României
21/10 06h00>07h00 Viața la țară
21/10 07h00>08h00 Spirit și credință
21/10 08h00>08h30 GustăTransilvania
21/10 08h30>09h00 Regatul Sălbatic
21/10 09h00>09h30 La pas prin Oltenia
21/10 09h30>10h00 Povestea locului
21/10 10h00>10h55 Ca la mama acasă
21/10 10h55>11h00 Mașina timpului
21/10 11h00>12h00 Fără prejudecăți
21/10 12h00>13h00 Teleshopping
21/10 13h00>14h30 Vine Cluju
21/10 14h30>16h00 În familie
21/10 16h00>17h00 Mariana Nicolesco prezintă Festivalul și Concursul Internațional de Canto Hariclea Darclée
21/10 17h00>23h00 Festivalul Național de Romanțe
21/10 23h00>23h55 Mariana Nicolesco prezintă Festivalul și Concursul Internațional de Canto Hariclea Darclée
21/10 23h55>00h00 Poesis