23/03 00h00>00h58 Telejurnal Moldova
23/03 00h58>01h00 Campioni de poveste
23/03 16h00>17h00 Dincolo de sport
23/03 17h00>17h58 Telejurnal Moldova
23/03 17h58>18h00 Campioni de poveste
23/03 18h00>19h00 Cântec și poveste
23/03 19h00>20h00 Cap de afiș
23/03 20h00>20h50 Interviurile Festivalului Enescu
23/03 20h50>21h00 Discover Romania
23/03 21h00>22h30 Concert simfonic
23/03 22h30>23h55 Toți împreună
23/03 23h55>00h00 Mașina timpului
24/03 00h00>00h58 Telejurnal Moldova
24/03 00h58>01h00 Campioni de poveste
24/03 01h00>01h50 Interviurile Festivalului Enescu
24/03 01h50>02h00 Discover Romania
24/03 02h00>03h00 Picătura de cultură
24/03 03h00>04h30 Concert simfonic
24/03 04h30>04h58 Drumuri aproape
24/03 04h58>05h00 Campioni de poveste
24/03 05h00>05h55 Cap de afiș
24/03 05h55>06h00 Imnul României
24/03 06h00>06h50 Telejurnal matinal
24/03 06h50>07h00 Sport
24/03 07h00>08h00 Regional café
24/03 08h00>09h00 Dincolo de sport
24/03 09h00>10h00 Cântec și poveste
24/03 10h00>10h28 România diversă
24/03 10h28>10h30 Campioni de poveste
24/03 10h30>11h55 Toți împreună
24/03 11h55>12h00 Mașina timpului
24/03 12h00>13h00 Cap de afiș
24/03 13h00>14h00 Teleshopping
24/03 14h00>14h50 Interviurile Festivalului Enescu
24/03 14h50>15h00 Discover Romania
24/03 15h00>15h58 Ghici cine vine la cină ?
24/03 15h58>16h00 Campioni de poveste
24/03 16h00>17h00 În prelungiri
24/03 17h00>17h58 Telejurnal Moldova
24/03 17h58>18h00 Campioni de poveste
24/03 18h00>19h00 Cântec și poveste
24/03 19h00>20h00 Cap de afiș
24/03 20h00>20h50 Drumul lui Leșe
24/03 20h50>21h00 Discover Romania
24/03 21h00>22h30 Concert simfonic
24/03 22h30>23h55 Toți împreună
24/03 23h55>00h00 Mașina timpului
25/03 00h00>01h00 Lumea credinței
25/03 01h00>01h50 Drumul lui Leșe
25/03 01h50>02h00 Discover Romania
25/03 02h00>03h00 Ghici cine vine la cină ?
25/03 03h00>04h30 Concert simfonic
25/03 04h30>04h58 România diversă
25/03 04h58>05h00 Campioni de poveste
25/03 05h00>05h55 Cap de afiș
25/03 05h55>06h00 Imnul României
25/03 06h00>07h00 Viața la țară
25/03 07h00>08h00 Lumea credinței
25/03 08h00>08h30 Meseriașii
25/03 08h30>09h00 România pozitivă
25/03 09h00>09h30 Teleshopping
25/03 09h30>09h58 Descriptio Moldaviae
25/03 09h58>10h00 Campioni de poveste
25/03 10h00>10h30 Memoria locului
25/03 10h30>11h00 Europa 360
25/03 11h00>11h30 Sarea în bucate
25/03 11h30>11h45 Țăst șow
25/03 11h45>12h00 Vedere cu olteni
25/03 12h00>12h15 Racord
25/03 12h15>12h30 Teleshopping
25/03 12h30>13h30 Fără prejudecăți
25/03 13h30>14h00 Legal 100%
25/03 14h00>14h30 Călătorii interioare
25/03 14h30>14h58 A doua emigrare
25/03 14h58>15h00 Campioni de poveste
25/03 15h00>15h30 Fotoshow
25/03 15h30>16h00 Agora art
25/03 16h00>16h30 Reporter special
25/03 16h30>16h58 Regiunea in obiectiv
25/03 16h58>17h00 Campioni de poveste
25/03 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
25/03 17h30>18h00 Identitate Basarabia
25/03 18h00>18h55 Popasuri folclorice
25/03 18h55>19h00 Mașina timpului
25/03 19h00>20h35 Teatrul Național de Televiziune
25/03 20h35>21h00 A doua emigrare
25/03 21h00>21h55 Remix
25/03 21h55>22h00 Mașina timpului
25/03 22h00>22h28 Întâlniri esențiale
25/03 22h28>22h30 Campioni de poveste
25/03 22h30>23h00 Sfinții necunoscuți ai Banatului
25/03 23h00>23h30 Călătorii interioare
25/03 23h30>00h00 Foto show
26/03 00h00>00h50 Deportații
26/03 00h50>01h00 Mașina timpului
26/03 01h00>02h00 Fără prejudecăți
26/03 02h00>02h30 Sarea în bucate
26/03 02h00>03h00 Cap de afiș
26/03 02h30>02h58 Identitate Basarabia
26/03 02h58>03h00 Campioni de poveste
26/03 03h00>04h00 Remix
26/03 04h00>04h55 Popasuri folclorice
26/03 04h55>05h00 Imnul României
26/03 05h00>06h00 Viața la țară
26/03 06h00>07h35 Teatrul Național de Televiziune
26/03 07h35>08h00 A doua emigrare
26/03 08h00>09h28 Liturghia de Duminică
26/03 09h28>09h30 Campioni de poveste
26/03 09h30>10h00 Biruitorii
26/03 10h00>11h00 Un stil de viață sănătos
26/03 11h00>11h30 Teleshopping
26/03 11h30>12h00 Rialiti șoc
26/03 12h00>12h30 La pas prin Oltenia
26/03 12h30>13h00 Cu tigaia în spate
26/03 13h00>13h30 Istoria necunoscută
26/03 13h30>13h45 Vedere cu olteni
26/03 13h45>14h00 Teleshopping
26/03 14h00>14h28 Gustă Transilvania
26/03 14h28>14h30 Campioni de poveste
26/03 14h30>15h00 Dialoguri cu Andrei Marga
26/03 15h00>15h58 Gala Premiilor Radio România Cultural
26/03 15h58>16h00 Campioni de poveste
26/03 16h00>16h30 Telejurnal Moldova
26/03 16h30>17h00 Interviurile Telejurnalului Moldova
26/03 17h00>18h00 Caravana TVR 3
26/03 18h00>19h20 Matei, copil miner
26/03 19h20>19h30 Discover Romania
26/03 19h30>19h58 Istoria necunoscută
26/03 19h58>20h00 Campioni de poveste
26/03 20h00>20h55 Remix
26/03 20h55>21h00 Mașina timpului
26/03 21h00>21h50 Deportații
26/03 21h50>22h00 Discover Romania
26/03 22h00>22h30 Gustă Transilvania
26/03 22h30>23h00 Dialoguri cu Andrei Marga
26/03 23h00>00h00 Un stil de viață sănătos