01/01 02h00>02h00
23/06 00h00>00h50 Drumul lui Leșe
23/06 00h50>01h00 Discover Romania
23/06 01h00>01h55 Cult@art
23/06 01h55>02h00 Mașina timpului
23/06 10h00>11h55 Toți împreună
23/06 11h55>12h00 Mașina timpului
23/06 12h00>13h00 Cap de afiș
23/06 13h00>14h00 Teleshopping
23/06 14h00>14h50 Arte, carte și capricii
23/06 14h50>15h00 Discover Romania
23/06 15h00>16h00 În prelungiri
23/06 16h00>17h00 Telejurnal regional
23/06 17h00>18h00 Telejurnal Moldova
23/06 18h00>19h00 Cântec și poveste
23/06 19h00>20h00 Cap de afiș
23/06 20h00>20h50 Drumul lui Leșe
23/06 20h50>21h00 Discover Romania
23/06 21h00>21h55 Cult@art
23/06 21h55>22h00 Mașina timpului
23/06 22h00>22h50 Ediție jubiliară Darclee 2015
23/06 22h50>23h00 Discover Romania
23/06 23h00>00h00 Cap de afiș
24/06 00h00>03h00 În familie
24/06 02h00>02h50 Ediție jubiliară Darclee 2015
24/06 02h50>03h00 Discover Romania
24/06 03h00>04h00 Cap de afiș
24/06 04h00>05h55 Toți împreună
24/06 05h55>06h00 Imnul României
24/06 06h00>07h00 Viața la țară
24/06 07h00>08h00 Spirit și credință
24/06 08h00>08h30 Teleshopping
24/06 08h30>09h00 La pas prin Oltenia
24/06 09h00>09h30 Dialoguri cu Andrei Marga
24/06 09h30>10h00 Memoria locului
24/06 10h00>10h55 Ca la mama acasă
24/06 10h55>11h00 Mașina timpului
24/06 11h00>12h00 Fără prejudecăți
24/06 12h00>15h00 În familie
24/06 15h00>15h55 Gala Uniunii Scriitorilor din România
24/06 15h55>16h00 Mașina timpului
24/06 16h00>16h50 Deportații
24/06 16h50>17h00 Discover Romania
24/06 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
24/06 17h30>18h00 Iașii marilor iubiri
24/06 18h00>18h55 Remix
24/06 18h55>19h00 Mașina timpului
24/06 19h00>21h25 Cap de afiș
24/06 21h25>21h30 Mașina timpului
24/06 21h30>23h00 DESPRE OAMENI ȘI MELCI
24/06 23h00>00h00 Remix
25/06 00h00>03h00 Fan # duminică
25/06 03h00>04h00 Spirit și credință
25/06 04h00>05h00 Viața la țară
25/06 05h00>05h55 Deportații
25/06 05h55>06h00 Imnul României
25/06 06h00>07h00 Viața la țară
25/06 07h00>08h00 Un stil de viață sănătos
25/06 08h00>08h55 Mic dejun cu un campion
25/06 08h55>09h00 Mașina timpului
25/06 09h00>10h30 Liturghia de Duminică
25/06 10h30>11h00 Biruitorii
25/06 11h00>11h30 Teleshopping
25/06 11h30>12h00 A doua emigrare
25/06 12h00>15h00 Fan # duminică
25/06 15h00>16h55 Gala Uniunii Ziariștilor Profesioniști din România
25/06 16h55>17h00 Mașina timpului
25/06 17h00>17h30 Telejurnal Moldova
25/06 17h30>18h00 Interviurile Telejurnalului Moldova
25/06 18h00>18h55 Popasuri folclorice
25/06 18h55>19h00 Mașina timpului
25/06 19h00>21h00 Magia seratelor muzicale Iosif Sava
25/06 21h00>22h10 Teatrul Național de Televiziune
25/06 22h10>23h05 Cap de afiș
25/06 23h05>00h00 Popasuri folclorice
26/06 00h00>00h50 Profesioniștii... cu Eugenia Vodă
26/06 00h50>01h00 Discover Romania
26/06 01h00>01h55 Cult@rt
26/06 01h55>02h00 Mașina timpului
26/06 03h00>04h00 Un stil de viață sănătos
26/06 04h00>05h00 Viața la țară
26/06 05h00>05h30 Biruitorii
26/06 05h30>05h55 A doua emigrare
26/06 05h55>06h00 Imnul României
26/06 06h00>06h50 1matinal
26/06 06h50>07h00 Discover Romania
26/06 07h00>08h00 Regional café
26/06 08h00>08h55 În prelungiri
26/06 08h55>09h00 Mașina timpului
26/06 09h00>10h00 Cântec și poveste
26/06 10h00>11h55 Toți împreună
26/06 11h55>12h00 Mașina timpului
26/06 12h00>13h00 Cap de afiș
26/06 13h00>14h00 Teleshopping
26/06 14h00>14h50 Drumul lui Leșe
26/06 14h50>15h00 Discover Romania
26/06 15h00>16h00 În prelungiri
26/06 16h00>17h00 Telejurnal regional
26/06 17h00>18h00 Telejurnal Moldova
26/06 18h00>19h00 Cântec și poveste
26/06 19h00>20h00 Cap de afiș
26/06 20h00>20h50 Profesioniștii... cu Eugenia Vodă
26/06 20h50>21h00 Discover Romania
26/06 21h00>21h55 Cult@rt
26/06 21h55>22h00 Mașina timpului
26/06 22h00>22h50 Ediție jubiliară Darclee 2015
26/06 22h50>23h00 Discover Romania
26/06 23h00>00h00 Cap de afiș