18/04 00h10>00h45 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
18/04 00h45>01h10 Çizgi Film "Çılgın Orman"
18/04 01h10>01h30 Çizgi Film "Ozi"
18/04 01h30>01h55 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
18/04 01h55>02h15 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
18/04 02h15>02h35 Nam Nam
18/04 02h35>03h00 Çizgi Film "Ciciki"
18/04 03h00>03h30 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
18/04 03h30>04h00 Çizgi Film "Heidi"
18/04 04h00>04h45 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
18/04 04h45>05h15 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
18/04 05h15>05h27 Çizgi Film "Kuzucuk"
18/04 05h27>05h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
18/04 05h28>05h30 Fragmanlar
18/04 05h30>05h55 Çizgi Film "Biz İkimiz"
18/04 05h55>06h20 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
18/04 06h20>06h45 Çizgi Film "Arı Maya"
18/04 06h45>07h00 Çizgi Film "Niloya"
18/04 07h00>07h25 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
18/04 07h25>07h50 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
18/04 07h50>08h15 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
18/04 08h15>08h40 Nam Nam
18/04 08h40>09h00 Çizgi Film "Kare"
18/04 09h00>09h25 Çizgi Film "Hapşu"
18/04 09h25>10h00 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
18/04 10h00>10h20 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
18/04 10h20>10h45 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
18/04 10h45>11h15 Çizgi Film "Çılgın Orman"
18/04 11h15>11h30 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
18/04 11h30>11h55 Çizgi Film "İbi"
18/04 11h55>12h30 Çizgi Film "Aslan"
18/04 12h30>13h00 Çizgi Film "Ciciki"
18/04 13h00>13h30 TRT 41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Ülke Gösterileri
18/04 13h30>13h55 Çizgi Film "Kare"
18/04 13h55>14h20 Çizgi Film "Çatlak Yumurtalar"
18/04 14h20>15h00 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
18/04 15h00>15h30 TRT 41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Ülke Gösterileri
18/04 15h30>15h45 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
18/04 15h45>16h00 Çizgi Film "Heidi"
18/04 16h00>16h15 Çizgi Film "Ozi"
18/04 16h15>16h25 Telali
18/04 16h25>17h00 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
18/04 17h00>17h25 Çizgi Film "Aslan"
18/04 17h25>17h30 Karikatür Okulu
18/04 17h30>17h55 Rüzgar Gülü - 2016
18/04 17h55>18h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
18/04 18h30>18h45 Öğretmenim Canım Benim
18/04 18h45>19h00 Haberin Olsun
18/04 19h00>19h15 Çizgi Film "Emiray"
18/04 19h15>19h35 Çizgi Film "Vikingler"
18/04 19h35>19h55 Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
18/04 19h55>20h15 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
18/04 20h15>20h35 Çizgi Film "Kuklalı Köşk"
18/04 20h35>20h55 Çizgi Film "Keloğlan"
18/04 20h55>21h20 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
18/04 21h20>21h30 Görmek Gerek
18/04 21h30>21h55 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
18/04 21h55>22h15 Çizgi Film "Kukuli"
18/04 22h15>22h40 Çizgi Film "Biz İkimiz"
18/04 22h40>23h00 Çizgi Film "Su Elçileri"
18/04 23h00>23h20 Çizgi Film "Hapşu"
18/04 23h20>23h45 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
18/04 23h45>00h10 Çizgi Film "Arı Maya"
19/04 02h15>02h35 Nam Nam
19/04 02h35>03h00 Çizgi Film "Ciciki"
19/04 03h00>03h30 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
19/04 03h30>04h00 Çizgi Film "Heidi"
19/04 04h00>04h45 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
19/04 04h45>05h15 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
19/04 05h15>05h27 Çizgi Film "Kuzucuk"
19/04 05h27>05h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
19/04 05h28>05h30 Fragmanlar
19/04 05h30>05h55 Çizgi Film "Biz İkimiz"
19/04 05h55>06h20 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
19/04 06h20>06h45 Çizgi Film "Arı Maya"
19/04 06h45>07h00 Çizgi Film "Niloya"
19/04 07h00>07h25 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
19/04 07h25>07h50 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
19/04 07h50>08h15 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
19/04 08h15>08h40 Nam Nam
19/04 08h40>09h00 Çizgi Film "Kare"
19/04 09h00>09h25 Çizgi Film "Hapşu"
19/04 09h25>10h00 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
19/04 10h00>10h20 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
19/04 10h20>10h45 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
19/04 10h45>11h15 Çizgi Film "Çılgın Orman"
19/04 11h15>11h30 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
19/04 11h30>11h55 Çizgi Film "İbi"
19/04 11h55>12h30 Çizgi Film "Aslan"
19/04 12h30>13h00 Çizgi Film "Ciciki"
19/04 13h00>13h25 Çizgi Film "Kare"
19/04 13h25>13h50 Çizgi Film "Çatlak Yumurtalar"
19/04 13h50>14h30 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
19/04 14h30>15h00 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
19/04 15h00>15h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19/04 15h30>15h45 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
19/04 15h45>16h00 Çizgi Film "Heidi"
19/04 16h00>16h15 Çizgi Film "Ozi"
19/04 16h15>16h25 Telali
19/04 16h25>17h00 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
19/04 17h00>17h25 Çizgi Film "Aslan"
19/04 17h25>17h30 Karikatür Okulu
19/04 17h30>17h55 Rüzgar Gülü - 2016
19/04 17h55>18h15 Tuhaf İşler Takımı
19/04 18h15>18h45 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
19/04 18h45>19h00 Haberin Olsun
19/04 19h00>19h15 Çizgi Film "Emiray"
19/04 19h15>19h35 Çizgi Film "Vikingler"
19/04 19h35>19h55 Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
19/04 19h55>20h15 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
19/04 20h15>20h35 Çizgi Film "Kuklalı Köşk"
19/04 20h35>21h00 Çizgi Film "Keloğlan"
19/04 21h00>21h20 Tuhaf İşler Takımı
19/04 21h20>21h45 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
19/04 21h45>21h55 Görmek Gerek
19/04 21h55>22h20 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
19/04 22h20>22h40 Çizgi Film "Kukuli"
19/04 22h40>23h05 Çizgi Film "Biz İkimiz"