17/01 00h15>00h40 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
17/01 00h40>01h05 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
17/01 01h05>01h30 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
17/01 01h30>01h55 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
17/01 01h55>02h20 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
17/01 02h20>02h45 Çizgi Film "Aslan"
17/01 02h45>03h10 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
17/01 03h10>03h35 Çizgi Film "Heidi"
17/01 03h35>04h00 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
17/01 04h00>04h15 Çizgi Film "Kuzucuk"
17/01 04h15>04h27 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
17/01 04h27>04h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
17/01 04h28>04h30 Fragmanlar
17/01 04h30>04h55 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
17/01 04h55>05h20 Çizgi Film "Biz İkimiz"
17/01 05h20>05h45 Çizgi Film "Arı Maya"
17/01 05h45>06h00 Çizgi Film "Niloya"
17/01 06h00>06h10 Çizgi Film "Su Elçileri"
17/01 06h10>06h35 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
17/01 06h35>07h00 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
17/01 07h00>07h25 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
17/01 07h25>07h50 Çizgi Film "Kare"
17/01 07h50>08h15 Çizgi Film "Hapşu"
17/01 08h15>08h30 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
17/01 08h30>08h40 Çizgi Film "Aslan"
17/01 08h40>08h50 Çizgi Film "Su Elçileri"
17/01 08h50>09h05 Çizgi Film "Çılgın Orman"
17/01 09h05>09h30 Çizgi Film "Arı Maya"
17/01 09h30>09h55 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
17/01 09h55>10h20 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
17/01 10h20>10h45 Çizgi Film "Heidi"
17/01 10h45>11h10 Çizgi Film "İbi"
17/01 11h10>11h35 Çizgi Film "Aslan"
17/01 11h35>12h00 Çizgi Film "Kare"
17/01 12h00>12h25 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
17/01 12h25>12h50 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
17/01 12h50>13h00 Çizgi Film "Çılgın Orman"
17/01 13h00>13h15 Çizgi Film "Erdem"
17/01 13h15>13h30 Çizgi Film "Pırıl"
17/01 13h30>13h55 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
17/01 13h55>14h20 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
17/01 14h20>14h35 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
17/01 14h35>15h00 Çizgi Film "İbi"
17/01 15h00>15h15 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
17/01 15h15>15h25 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
17/01 15h25>15h50 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
17/01 15h50>16h15 Çizgi Film "Aslan"
17/01 16h15>16h30 Çizgi Film "Erdem"
17/01 16h30>16h55 Sürpriz Kutusu
17/01 16h55>17h35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
17/01 17h35>18h00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
17/01 18h00>18h25 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
17/01 18h25>18h50 Çizgi Film "Vikingler"
17/01 18h50>19h05 Çizgi Film "Su Elçileri"
17/01 19h05>19h20 Çizgi Film "Aslan"
17/01 19h20>19h30 Çizgi Film "Erdem"
17/01 19h30>19h40 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
17/01 19h40>19h55 Çizgi Film "Kuklalı Köşk"
17/01 19h55>20h05 Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
17/01 20h05>20h30 Çizgi Film "Emiray"
17/01 20h30>20h55 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
17/01 20h55>21h20 Çizgi Film "Çılgın Orman"
17/01 21h20>21h45 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
17/01 21h45>21h55 Çizgi Film "Kukuli"
17/01 21h55>22h10 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
17/01 22h10>22h35 Çizgi Film "Biz İkimiz"
17/01 22h35>23h00 Çizgi Film "Su Elçileri"
17/01 23h00>23h25 Çizgi Film "Hapşu"
17/01 23h25>23h50 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
17/01 23h50>00h15 Çizgi Film "Arı Maya"
18/01 01h05>01h30 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
18/01 01h30>01h55 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
18/01 01h55>02h20 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
18/01 02h20>02h45 Çizgi Film "Aslan"
18/01 02h45>03h10 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
18/01 03h10>03h35 Çizgi Film "Heidi"
18/01 03h35>04h00 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
18/01 04h00>04h15 Çizgi Film "Kuzucuk"
18/01 04h15>04h27 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
18/01 04h27>04h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
18/01 04h28>04h30 Fragmanlar
18/01 04h30>04h55 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
18/01 04h55>05h20 Çizgi Film "Biz İkimiz"
18/01 05h20>05h45 Çizgi Film "Arı Maya"
18/01 05h45>06h00 Çizgi Film "Niloya"
18/01 06h00>06h10 Çizgi Film "Su Elçileri"
18/01 06h10>06h35 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
18/01 06h35>07h00 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
18/01 07h00>07h25 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
18/01 07h25>07h50 Çizgi Film "Kare"
18/01 07h50>08h15 Çizgi Film "Hapşu"
18/01 08h15>08h30 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
18/01 08h30>09h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
18/01 09h30>11h10 Yabancı Sinema "Kağıttan Uçaklar"
18/01 11h10>11h35 Çizgi Film "Aslan"
18/01 11h35>12h00 Çizgi Film "Kare"
18/01 12h00>12h25 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
18/01 12h25>12h50 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
18/01 12h50>13h00 Çizgi Film "Çılgın Orman"
18/01 13h00>13h15 Çizgi Film "Erdem"
18/01 13h15>13h30 Çizgi Film "Pırıl"
18/01 13h30>14h20 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
18/01 14h20>14h35 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
18/01 14h35>15h00 Çizgi Film "İbi"
18/01 15h00>15h15 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
18/01 15h15>15h25 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
18/01 15h25>15h50 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
18/01 15h50>16h15 Çizgi Film "Aslan"
18/01 16h15>16h30 Çizgi Film "Erdem"
18/01 16h30>16h55 Sürpriz Kutusu
18/01 16h55>17h45 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
18/01 17h45>18h00 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
18/01 18h00>19h50 Yabancı Sinema "Mucize"
18/01 19h50>20h00 Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
18/01 20h00>20h25 Çizgi Film "Emiray"
18/01 20h25>20h50 Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
18/01 20h50>21h15 Çizgi Film "Çılgın Orman"
18/01 21h15>21h40 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
18/01 21h40>21h50 Çizgi Film "Kukuli"
18/01 21h50>22h05 Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"