21/05 00h22>00h57 Çizgi Film "Arı Maya"
21/05 00h57>01h22 Çizgi Film "Niloya"
21/05 01h22>01h57 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
21/05 01h57>02h32 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
21/05 02h27>02h57 Çizgi Film "Kare"
21/05 02h57>03h47 Çizgi Film "Yoohoo ve Arkadaşları"
21/05 03h47>04h42 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
21/05 04h42>05h17 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
21/05 05h17>05h27 Çizgi Film "Kuzucuk"
21/05 05h27>05h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
21/05 05h28>05h30 Fragmanlar
21/05 05h30>05h55 Çizgi Film "Biz İkimiz"
21/05 05h55>06h30 Çizgi Film "Arı Maya"
21/05 06h30>07h00 Arkadaşım Bıdı
21/05 07h00>07h50 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
21/05 07h50>08h25 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
21/05 08h25>08h55 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
21/05 08h55>09h25 Çizgi Film "Kare"
21/05 09h25>09h55 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
21/05 09h55>10h10 TRT Çocuk Müzik
21/05 10h10>10h40 Çizgi Film "Niloya"
21/05 10h40>11h15 Çizgi Film "Hapşu"
21/05 11h15>11h55 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
21/05 11h55>12h30 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
21/05 12h30>13h00 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
21/05 13h00>13h05 Çizgi Film "Dodohando"
21/05 13h05>13h10 Çizgi Film "Pata Pata"
21/05 13h10>13h35 Çizgi Film "Köstebekgiller"
21/05 13h35>14h10 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
21/05 14h10>14h45 Çizgi Film "İbi"
21/05 14h45>15h25 Çizgi Film "Aslan"
21/05 15h25>16h00 Çizgi Film "Emiray"
21/05 16h00>16h15 Çizgi Film "Su Elçileri"
21/05 16h15>16h25 Telali
21/05 16h25>16h55 Çizgi Film "Keloğlan Masalları(4 Sezon)"
21/05 16h55>17h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
21/05 17h30>17h55 Rüzgar Gülü - 2016
21/05 17h55>18h20 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
21/05 18h20>18h35 Çizgi Film "Su Elçileri"
21/05 18h35>19h00 Çizgi Film "Vikingler"
21/05 19h00>19h05 Çizgi Film "Ramazan Tayfa"
21/05 19h05>19h10 Çizgi Film "Çomar Tomar Kömür Ramazanda"
21/05 19h10>19h15 Çizgi Film "Ramazan Davulcusu Ve Köpeği"
21/05 19h15>19h20 Çizgi Film "Bizim Diyar"
21/05 19h20>19h25 Çizgi Film "Ramazan Güncesi"
21/05 19h25>19h30 Çizgi Film Makinesi
21/05 19h30>20h00 Çizgi Film "Ozi"
21/05 20h00>20h15 Haberin Olsun
21/05 20h15>20h20 Çizgi Film "Ramazan Tayfa"
21/05 20h20>20h27 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
21/05 20h27>20h52 Çizgi Film "Köstebekgiller"
21/05 20h52>21h22 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
21/05 21h22>21h52 Çizgi film "Barbaros"
21/05 21h52>21h57 Çizgi Film "Dodohando"
21/05 21h57>22h02 Çizgi Film "Pata Pata"
21/05 22h02>22h37 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
21/05 22h37>23h12 Çizgi Film "Arı Maya"
21/05 23h12>23h52 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
21/05 23h52>00h22 Çizgi Film "Biz İkimiz"
22/05 02h32>03h02 Çizgi Film "Kare"
22/05 03h02>03h47 Çizgi Film "Yoohoo ve Arkadaşları"
22/05 03h47>04h42 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
22/05 04h42>05h17 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
22/05 05h17>05h27 Çizgi Film "Kuzucuk"
22/05 05h27>05h28 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
22/05 05h28>05h30 Fragmanlar
22/05 05h30>05h55 Çizgi Film "Biz İkimiz"
22/05 05h55>06h30 Çizgi Film "Arı Maya"
22/05 06h30>07h00 Arkadaşım Bıdı
22/05 07h00>07h50 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
22/05 07h50>08h25 Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
22/05 08h25>08h55 Çizgi Film "Canım Kardeşim"
22/05 08h55>09h25 Çizgi Film "Kare"
22/05 09h25>09h55 Çizgi Film "Ege ile Gaga"
22/05 09h55>10h10 TRT Çocuk Müzik
22/05 10h10>10h40 Çizgi Film "Niloya"
22/05 10h40>11h15 Çizgi Film "Hapşu"
22/05 11h15>11h55 Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
22/05 11h55>12h30 Çizgi Film " Elif'in Düşleri"
22/05 12h30>13h00 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
22/05 13h00>13h05 Çizgi Film "Dodohando"
22/05 13h05>13h10 Çizgi Film "Pata Pata"
22/05 13h10>13h35 Çizgi Film "Köstebekgiller"
22/05 13h35>14h10 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
22/05 14h10>14h45 Çizgi Film "İbi"
22/05 14h45>15h25 Çizgi Film "Aslan"
22/05 15h25>16h00 Çizgi Film "Emiray"
22/05 16h00>16h15 Çizgi Film "Su Elçileri"
22/05 16h15>16h25 Telali
22/05 16h25>16h55 Çizgi Film "Keloğlan Masalları(4 Sezon)"
22/05 16h55>17h30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
22/05 17h30>17h55 Rüzgar Gülü - 2016
22/05 17h55>18h20 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
22/05 18h20>18h35 Çizgi Film "Su Elçileri"
22/05 18h35>19h00 Çizgi Film "Vikingler"
22/05 19h00>19h05 Çizgi Film "Ramazan Tayfa"
22/05 19h05>19h10 Çizgi Film "Çomar Tomar Kömür Ramazanda"
22/05 19h10>19h15 Çizgi Film "Ramazan Davulcusu Ve Köpeği"
22/05 19h15>19h20 Çizgi Film "Bizim Diyar"
22/05 19h20>19h25 Çizgi Film "Ramazan Güncesi"
22/05 19h25>19h30 Çizgi Film Makinesi
22/05 19h30>20h00 Çizgi Film "Ozi"
22/05 20h00>20h15 Haberin Olsun
22/05 20h15>20h20 Çizgi Film "Ramazan Tayfa"
22/05 20h20>20h27 Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
22/05 20h27>20h52 Çizgi Film "Köstebekgiller"
22/05 20h52>21h22 Çizgi Film "Harika Kanatlar-Sezon 2"
22/05 21h22>21h52 Çizgi film "Barbaros"
22/05 21h52>21h57 Çizgi Film "Dodohando"
22/05 21h57>22h02 Çizgi Film "Pata Pata"
22/05 22h02>22h37 Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
22/05 22h37>23h12 Çizgi Film "Arı Maya"