16/10 00h00>01h05 Antarktika'nın Gözyaşları 1/6
16/10 01h05>01h35 Başka Hayatlar 6/11
16/10 01h35>02h05 Bi İhtimal 18/18
16/10 02h05>03h00 Mimarlık Sanatının Başyapıtları 10/10
16/10 03h00>03h55 Kambur Balinaların Beslenme Alanında
16/10 04h25>04h55 Derin Keşif 2/5
16/10 04h55>05h25 Yabancı Hayatı Keşfet 5/13
16/10 05h25>05h55 Extreme Türkiye Yap Bakalım 10/13
16/10 05h55>05h58 Tanıtım
16/10 05h58>06h00 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
16/10 06h00>06h30 Gökyüzünden Türkiye 2/6
16/10 06h30>07h00 Anadolu'nun Gözleri 10/13
16/10 07h00>07h30 Sağlık Elçileri 3/13
16/10 07h30>08h00 T-Rapi 6/12
16/10 08h00>09h05 Antarktika'nın Gözyaşları 2/6
16/10 09h05>10h00 Ortadoğu Yaban Hayatı 2/5
16/10 10h00>10h55 Vahşi İber Yarımadası 2/4
16/10 10h55>11h40 İstifçiler 4/9
16/10 11h40>12h10 Kızıl Tilki 3/3
16/10 12h10>12h40 Başka Hayatlar 6/11
16/10 12h40>13h10 Toprak Kokusu 2/10
16/10 13h10>14h05 Şehirler Ve Hayatlar 2/7
16/10 14h05>14h35 Bi İhtimal 18/18
16/10 14h35>15h05 Tatlı Hayat 2/6
16/10 15h05>15h25 İyi Esnaf 3/13
16/10 15h25>15h55 Bear Grylls Hayatta Kalma Okulu 7/24
16/10 15h55>16h40 Yenileme Savaşçıları 1/21
16/10 16h40>17h10 Mucit Ödülleri
16/10 17h10>17h40 Osmanlı Sarayları 4/10
16/10 17h40>18h45 Antarktika'nın Gözyaşları 2/6
16/10 18h45>19h15 Yeryüzü Melekleri 13/13
16/10 19h15>20h10 Ortadoğu Yaban Hayatı 2/5
16/10 20h10>21h05 Vahşi İber Yarımadası 2/4
16/10 21h05>21h50 İstifçiler 4/9
16/10 21h50>22h35 Yenileme Savaşçıları 1/21
16/10 22h35>23h30 Şehirler Ve Hayatlar 2/7
16/10 23h30>00h00 Bear Grylls Hayatta Kalma Okulu 7/24
17/10 02h05>03h00 Ortadoğu Yaban Hayatı 2/5
17/10 03h00>03h30 Osmanlı Sarayları 4/10
17/10 03h30>04h25 Vahşi İber Yarımadası 2/4
17/10 04h25>04h55 Yeryüzü Melekleri 13/13
17/10 04h55>05h25 Kızıl Tilki 3/3
17/10 05h25>05h55 Tatlı Hayat 3/6
17/10 05h55>05h58 Tanıtım
17/10 05h58>06h00 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
17/10 06h00>06h30 Gökyüzünden Türkiye 3/6
17/10 06h30>07h00 Kervan 8/12
17/10 07h00>07h30 Fikirhane 4/10
17/10 07h30>08h00 Annemden Uzakta Rikki Roath 3/20
17/10 08h00>08h50 Vahşi Sri Lanka 2/3
17/10 08h50>09h40 Zürafa,Tepeden Bir Bakış Açısı
17/10 09h40>10h10 Orman Gezegeni 25/26
17/10 10h10>11h00 Gururlu Kükreyiş 5/6
17/10 11h00>11h30 Yeşil Güzergah
17/10 11h30>12h00 Uzak Ülke 2/3
17/10 12h00>12h30 Bi Çiftlik 2/11
17/10 12h30>13h45 Ödüllü Belgesel 2017 "Yüzleşme"
17/10 13h45>14h15 Sürünün Zor Yolculuğu
17/10 14h15>14h45 Kıyı Öyküleri 3/3
17/10 14h45>15h15 Bear Grylls Hayatta Kalma Okulu 8/24
17/10 15h15>16h05 Yenileme Savaşçıları 2/21
17/10 16h05>16h35 Son Karar 9/26
17/10 16h35>17h05 Nöropsikoloji 2/16
17/10 17h05>17h55 Vahşi Sri Lanka 2/3
17/10 17h55>18h55 Aynı Göğün Altında
17/10 18h55>19h45 Zürafa,Tepeden Bir Bakış Açısı
17/10 19h45>20h15 Orman Gezegeni 25/26
17/10 20h15>21h05 Gururlu Kükreyiş 5/6
17/10 21h05>22h00 Tam O Yaştayım
17/10 22h00>22h50 Vahşi Sri Lanka 2/3
17/10 22h50>23h20 Bear Grylls Hayatta Kalma Okulu 8/24